Дякую за гарну роботу!Замовляла донечцi осiннi та зимовi черевички,взуття iз натуральних матерiалiв гарноi якостi,дуже добре пошитi.Будемо i надалi у Вас замовляти.

Юлiя

Доброго дня. Дуже рідко пишу відгуки, але в даному випадку просто не могла стриматись. Досить довго шукала ортопедичне взуття для діток. Пробували різні моделі і різні виробники. Шукали правда в магазинах (пробували польське і українське). Оскільки ніжка росте - постійно потрібно шукати щось нове. Коли познайомились з Ортотопом - були дуже приємно здивовані якістю. Нас оглянув ортопед, провели консультацію, зробили устілки спеціально розроблену під ніжку і ще окремо босоніжки вже з спеціальною індивідуальною устілкою під дитину (ми навіть вибирали колір і матеріали взуття). Якість готового взуття нічим не поступається європейським брендам, а можливість зробити індивідуальну устілку, робить взуття Ортотоп просто унікальним. Дуже дякую Вам за взуття і за роботу

Оксана

Гарне взуття ,якісне .Дякуємо за вашу роботу .Міцного вам здоров'я.

Гринишин Дарія

Доброго дня! Хочу подякувати за замовлені зимові черевички для своєї донечки, дуже хороша робота.Особлива подяка п.Віті Макогонюк,яка має особливий підхід до кожної дитини з особливими потребами.

Богдана Римарук

Доброго дня!!! Ми замовляли осiннi кросiвки синочку модель 051. Розмiр нам допомогли пiдiбрати по телефону. Консультанти дуже ввiчливi та уважнi. Ранiше замовляли босонiжки та зимовi чобiтки, взуття виготовляли швидко i ми отримували його згiдно сезону. Взуття якiсне, зручне! Дякуемо за таку гарну роботу та уважне ставлення.

Наталия

Доброго дня! Дуже дякую за класне ортопедичне взуття для мого сина! Ми досить давно користуємось ортопедичним взуттям, однак дійсно задоволені саме вашим! З радістю відправляю нове замовлення, бо ніжки ж ростуть. )))) Бажаю вам подальшого розвитку та процвітання!

Ольга Донченко

Отримали замовлення для обох діток,дуже гарне і красиве взуття.Дякуємо вам. А також приємний і уважний персонал.

Анна